Volvo przy dobrej kawie? Czemu nie

Volvo/fot. Pixabay
Volvo/fot. Pixabay

W Polsce od niedawna wykształciła się kultura picia kawy. Bariści powoli przekazują podstawowe informacje o Coffea Arabica i Coffea Robusta, plantacjach, kwasowości, sposobie palenia, parzenia, picia. Za to w zakupach aut, specjalizujemy się jako naród od lat.

W PRL z talonami w przysłowiowych zębach pół życia w oczekiwaniu na małego Fiata, a po ’89 do dzisiaj w pościgu za zachodnimi szrotami, aż w końcu, od końca lat 90. coraz częściej za samochodami coraz bardziej luksusowymi, odpowiadającymi poszerzeniu klasy i kieszeni ludzi zamożnych, wymagających, gustownych.

Do nich z ofertą wychodzi pierwszy tego typu salon w Warszawie. Salon Volvo Car Warszawa został otwarty w czwartek 12 kwietnia w biurowcu na rogu ulic Marszałkowskiej i Żurawiej.

– Jest to miejsce, gdzie można nie tylko wypić kawę i się posilić, ale też przyjść na koncert, wieczór autorski czy po prostu posiedzieć ze znajomymi. A przy okazji poznać ofertę i może zdecydować się nabyć nowe Volvo

– informuje Spidersweb.pl

Bez ciśnienia, bez natrętnego wzroku sprzedawcy usilnie udającego, że nie jest akwizytorem. Ekskluzywnie i spokojnie. Tak jak lubimy.

RW

Dodaj komentarz