W Warszawie powstało jedno z największych symulatorowych centrów lotniczych w tej części Europy!

Jak poinformowała Warszawawpigulce.pl w stolicy powstało jedno z największych w Europie Lotnicze Centrum Symulatorowe. Przeznaczone jest zarówno dla amatorów, jak i dla zawodowców czy osób, które są szkolone na pilotów i członków personelu pokładowego. To jednak dużo więcej: szeroka oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży, biznesu i personelu pokładowego, a nawet osób, które boją się latać.

SIMAIR to jedno z największych centrów lotniczego szkolenia symulatorowego w tej części Europy przeznaczonych zarówno dla zawodowców jak i dla amatorów lotnictwa i osób, które są po prostu ciekawe nowych doświadczeń. To właśnie tutaj możesz zacząć swoją przygodę z lotnictwem.

Każdy może przyjść do centrum i odbyć sesję symulatorową na jednym z 3 symulatorów (Boeing 737, Airbus A320 czy Cessna C152) bez żadnej wiedzy i przygotowania a także dowiedzieć się, jak zostać pilotem czy członkiem personelu pokładowego tj. Stewardesą / Stewardem.

Cały materiał na https://warszawawpigulce.pl/w-warszawie-powstalo-jedno-z-najwiekszych-symulatorowych-centrow-lotniczych-w-tej-czesci-europy-zawsze-marzyles-by-samemu-pilotowac-samolot/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *