Wylicytuj żołnierza na Ukrainie. Wejdź do cMetal i uposażaj przyjaciela na froncie

cMetal NFT

To możliwe? Dzięki cMetal pomoc dla Ukrainy wejdzie na nieznane dotąd obszary. Wszystko dzięki technologii FinTech i wyobraźni twórców cMetal.

Od legendarnego Bitcoina do cMetal

Lęk przed walutą inną niż fiducjarna wynikał zazwyczaj z niewiedzy. Lata temu wchodzący na rynek Bitcoin wywoływał falę szyderstw, że jest to moneta której nie ma. Dzisiaj niemal każdy liczący się biznes ma swoje kryptowaluty. Dawny lęk przez walutami kryptograficznymi można porównać z historycznym już lękiem przed trzymaniem pieniędzy w banku czy używaniem kart do bankomatu. Dzisiaj te archaiczne obawy ustąpiły przyzwyczajeniu i wygodzie. Podobnie jest z kryptowalutami, które istnieją dzięki transparentnej i bezpiecznej technologii blockchain. To tam odbywa się to, co jest finałem transakcji, czyli zakup NFT, innymi słowy tokenów. NFT to nic innego, jak certyfikat posiadania określonego produktu, dobra bądź udziału.

NFT i żołnierze z Ukrainy czekający na Ciebie!

Ikona żołnierza zaprojektowana dla licytacji NFT – #cMetal

NFT w przypadku cMetal to nie produkt. To żywa relacja z człowiekiem, żołnierzem z Ukrainy, który nie staje się „nasz”, ale staje się nam szczególnie bliski i to jego konkretnie możemy dozbroić. To dlatego pierwsi dziennikarze opisujący cMetal skojarzyli ten projekt z tworzeniem armii pozytywnych gladiatorów, którzy walczą z imperium zła. Ten patos publicystyczny ma swoje realne ukorzenienie w źródłach systemowych projektu cMetal. Wyjątek co do konkretności żołnierza, wyboru jednostki, w której służy, dotyczyć będzie tylko pierwszej licytacji NFT, czyli zdobycia certyfikatu na uposażanie pierwszego żołnierza. Ten do końca licytacji pozostanie tajemnicą, co obrazuje grafika (patrz zdjęcie główne) i płachta z logo ukraińskiej organizacji charytatywnej Come Back Alive. To za jej pomocą od pierwszego dnia wojny Ukraina wspierana jest kryptowalutami z całego świata (głównie ze Stanów Zjednoczonych).

To bezpieczne i dobre par excellence

Wróćmy do bezpieczeństwa walutowego świata z obszaru FinTech. Token nazywany jest też inaczej niż NFT. Istnieje pojęcie Smart Contract. To unikatowa cyfrowa jednostka danych oparta na architekturze blockchain przy pomocy której, token lub jego wartość użytkownicy protokołu mogą między sobą wymieniać, zastawić, sprzedać itd. Technologia ta reprezentuje szeroką gamę produktów materialnych i niematerialnych, takich jak programy lojalnościowe, patronaty, udziały własnościowe, programy finansowe itd. Dzięki oparciu o “Smart Contract” popularnego na rynku blockchain Ethereum i BSC posiadacze tokenu mają zagwarantowaną jego pełną wymienialność na uznanych giełdach światowych, jak i “peer to peer” przesył bezpośredni pomiędzy posiadaczami. cMetal to token, który zaistnieje już za kilkadziesiąt dni i ma zrewolucjonizować podejście do rozproszonego systemu księgowego bazującego na kryptografii.

Kiedy odbędzie się pierwsza licytacja na pierwszego ukraińskiego żołnierza? Jeszcze w tym roku. Więcej informacji można zdobyć rejestrując się do newslettera na stronie cMetal – KLIKNIJ!

cMetal to inicjatywa międzynarodowa, w dużej mierze oparta o biznes związany z rynkiem stalowym i pokrewnymi działalnościami (logistycznymi, transportowymi itd.).

Rafał Malinowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *